Ensila Sp. z o.o.

Aktualnościzobacz wszystkie

Podziękowania dla Ensili Group

 Już po raz siódmy w Pałacu Brunów koło Lwówka Śląskiego odbył się przegląd Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych. Pomysłodawcami i głównymi organizatorami Przeglądu jest Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Lwówku Śląskim oraz Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym „Płakowice”. Przegląd Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych z … Czytaj dalej

Podpisaliśmy umowę Generalną z PTS Invest Group

Dziękujemy za możliwość realizacji tej prestiżowej inwestycji. Jest ona potwierdzeniem naszych partnerskich relacji oraz dobrej współpracy z firmą PTS Invens Group Sp. Z O.O. Lubimy ambitne wyzwania, a realizacja jednego z największych Auto Portów na Dolnym Śląsku, z pewnością do takich należy. Zapewniamy, iż dołożymy … Czytaj dalej

Ensila Group – Generalnym wykonawcą Auto Portu w Godzieszowie

Zostaliśmy Generalnym wykonawcą największego na Dolnym Śląsku wielofunkcyjnego kompleksu przydrogowego zlokalizowanego przy autostradzie A-4. Pierwsze kroki już za nami- umowy podpisane. Teraz tylko dopinamy resztę dokumentów i ruszamy !

Ogłoszenie w sprawie niespełnienia wymagań przez Szybkowar Hascevher 17L

Ensila Group sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Bolesławcu informuje, że szybkowar Hascevher® 17L, 1212.012 seria no.: 254514, kod EAN: 8697414823497, nie spełnia wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju z dnia 11 lipca 2016 r. w sprawie … Czytaj dalej

Wywiad z prezesem Łukaszem Załuckim dla portalu Bolec.info

W rozmowie z portalem Bolec.info Łukasz Załucki prezes Ensila Group opowiada o inwestycjach w budownictwo modułowe oraz planach na przyszłość. Wywiad dostępny również na stronie Bolec.info.

Język⁄Language: enpl
Facebook Ensila Twitter Ensila

Budownictwo

Łazienki modularne

Modularne łazienki są idealnym rozwiązaniem konstrukcyjnym, w przypadku gdy konieczne jest zbudowanie wielu łazienek na znacznej przestrzeni, na przykład w dużych domach, halach usługowych czy biurowcach. Łazienka dostarczana jest klientowi jako jeden moduł, który jest od razu gotowy do montażu i użytkowania.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.readybathroom.eu

Ceramiczne posadzki przemysłowe

Nasza firma zajmuje się również produkcją oraz montażem ceramicznych posadzek przemysłowych układanych metodą wibracyjną. W tym zakresie współpracujemy z czołowymi producentami płytek. Produkty te spełniają wszelkie wymagania stawiane posadzkom w wielkich obiektach przemysłowych i handlowych.

W swojej ofercie posiadamy 2 typy posadzek:

  • Zespoloną z podłożem
  • Na warstwie oddzielającej

Generalne wykonawstwo

Ensila Sp. z o.o. oferuje swoim klientom kompleksową realizację przedsięwzięć inwestycyjnych jako Generalny Wykonawca. Podwykonawcy to firmy sprawdzone, wiarygodne i posiadające niezbędne środki i doświadczenie w wykonywaniu powierzonych im prac. Takie podejście zapewnia wysoką jakość wykonywanych robót w połączeniu z szybką realizacją inwestycji.

Oferty pracy
Działalność non-profit
  • polishsubcontractors.eu
  • ReadyBathRoom
  • TurecieGarnki.pl
  • Podpisz.to
  • Jakajazda.pl