Ensila Sp. z o.o.

Aktualnościzobacz wszystkie

Podziękowania dla Ensili Group

 Już po raz siódmy w Pałacu Brunów koło Lwówka Śląskiego odbył się przegląd Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych. Pomysłodawcami i głównymi organizatorami Przeglądu jest Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Lwówku Śląskim oraz Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym „Płakowice”. Przegląd Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych z … Czytaj dalej

Podpisaliśmy umowę Generalną z PTS Invest Group

Dziękujemy za możliwość realizacji tej prestiżowej inwestycji. Jest ona potwierdzeniem naszych partnerskich relacji oraz dobrej współpracy z firmą PTS Invens Group Sp. Z O.O. Lubimy ambitne wyzwania, a realizacja jednego z największych Auto Portów na Dolnym Śląsku, z pewnością do takich należy. Zapewniamy, iż dołożymy … Czytaj dalej

Ensila Group – Generalnym wykonawcą Auto Portu w Godzieszowie

Zostaliśmy Generalnym wykonawcą największego na Dolnym Śląsku wielofunkcyjnego kompleksu przydrogowego zlokalizowanego przy autostradzie A-4. Pierwsze kroki już za nami- umowy podpisane. Teraz tylko dopinamy resztę dokumentów i ruszamy !

Ogłoszenie w sprawie niespełnienia wymagań przez Szybkowar Hascevher 17L

Ensila Group sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Bolesławcu informuje, że szybkowar Hascevher® 17L, 1212.012 seria no.: 254514, kod EAN: 8697414823497, nie spełnia wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju z dnia 11 lipca 2016 r. w sprawie … Czytaj dalej

Wywiad z prezesem Łukaszem Załuckim dla portalu Bolec.info

W rozmowie z portalem Bolec.info Łukasz Załucki prezes Ensila Group opowiada o inwestycjach w budownictwo modułowe oraz planach na przyszłość. Wywiad dostępny również na stronie Bolec.info.

Język⁄Language: enpl
Facebook Ensila Twitter Ensila

Działalność Non-Profit

TVP – Sprawa dla reportera.

Wstrząsająca historia Rafała Ciężczaka, chłopca, który urodził się bez rąk i z krótszą nogą. Wraz z matką żył w trudnych warunkach mieszkaniowych, w drewnianym domu bez łazienki. Rafał jest uzdolnionym plastycznie i muzycznie pełnym życia dzieckiem.
Jacek Matuszewski, doradca zarządu Ensili, zapoczątkował pomysł zasponsorowania chłopczykowi godnej normalnego życia łazienki. Pomysł z czasem przerodził się w realizację, a zamiast łazienki, chłopiec zyskał nowy dom.

Stowarzyszenie Przyjaciół Ośrodka Terapii w Szklarskiej Porębie

Stowarzyszenie stawia sobie za cel organizowanie profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej dla osób cierpiących w wyniku osobistych złych wyborów życiowych bądź bagażu rodzinnego, który przez lata dźwigają w bólu. Co więcej Stowarzyszenie dąży do wspierania ciągłego rozwoju zawodowego terapeutów w zakresie pomocy psychoterapeutycznej a także do podnoszenia standardów infrakstrukturalnych Ośrodka tak, aby zagwarantować wszystkim szukającym pomocy w Ośrodku jak najlepszą opiekę. Łukasz Załucki w stowarzyszeniu pełni funkcję wiceprezesa, a Miłosz Sobczak jest jego członkiem.

Pomoc w budowie sali konferencyjnej w Zespole Szkół Elektronicznych

Ensila jest jednym ze sponsorów, którzy postanowili mieć swój wkład w budowie nowej sali konferencyjnej umożliwiającej godziwe warunki pracy dla Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu. Elementem, poprzez który firma postanowiła wesprzeć placówkę szkolną, był zestaw 10 rolet gumowanych o łącznym metrażu 34 m^2. Mamy nadzieję, że przetrwają one wiele lat i pozwolą na profesjonalne przeprowadzanie licznych spotkań i konferencji!

Pomoc kapitałowa dla Klubu Sportowego „Leśnik” Osiecznica

Wiemy, że czynniki wpływające na zwycięstwo zawodnika czy drużyny mają swoje odzwierciedlenie w biznesie. Uprawiając sport, uczymy się pracy zespołowej, determinacja i dążenia do celu. Wielu z naszych pracowników uprawia różnego rodzaju aktywności fizyczne, dlatego wspólnie zadecydowaliśmy, że Ensila wesprze finansowo klub sportowy „Leśnik” Osiecznica”. Wierzymy, że nasza pomoc usprawni działalność klubu i znajdzie wśród zawodników wielu reprezentantów Polski.

Podziękowania

Za wsparcie, które Ensila miała przyjemność oferować w różnej formie, otrzymaliśmy bezpośrednie podziękowania, którymi chcielibyśmy się publicznie podzielić. Oto one:

Oferty pracy
Działalność non-profit
  • polishsubcontractors.eu
  • ReadyBathRoom
  • TurecieGarnki.pl
  • Podpisz.to
  • Jakajazda.pl