Ensila Sp. z o.o.

Aktualnościzobacz wszystkie

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH Obowiązki: Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym Montowanie konstrukcji stalowych na wysokości pow. 3 metrów Wymagania: Samodzielny, dokładny sposób pracy Mile widziana znajomość języka ang. / niem. / niderlandzkiego Mile widziane ekipy … Czytaj dalej

MONTER KONST. STAL. – MONTER SILOSÓW

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: MONTER KONST. STAL. – MONTER SILOSÓW ( ROZPOCZĘCIE PRACY – MAJ 2018 ) Obowiązki: Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym Montowanie silosów z pojedynczych części z blachy falistej i innych rodzajów wg projektów. Wymagania: Samodzielny, … Czytaj dalej

Podziękowania dla Ensili Group

 Już po raz siódmy w Pałacu Brunów koło Lwówka Śląskiego odbył się przegląd Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych. Pomysłodawcami i głównymi organizatorami Przeglądu jest Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Lwówku Śląskim oraz Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym „Płakowice”. Przegląd Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych z … Czytaj dalej

Podpisaliśmy umowę Generalną z PTS Invest Group

Dziękujemy za możliwość realizacji tej prestiżowej inwestycji. Jest ona potwierdzeniem naszych partnerskich relacji oraz dobrej współpracy z firmą PTS Invens Group Sp. Z O.O. Lubimy ambitne wyzwania, a realizacja jednego z największych Auto Portów na Dolnym Śląsku, z pewnością do takich należy. Zapewniamy, iż dołożymy … Czytaj dalej

Ensila Group – Generalnym wykonawcą Auto Portu w Godzieszowie

Zostaliśmy Generalnym wykonawcą największego na Dolnym Śląsku wielofunkcyjnego kompleksu przydrogowego zlokalizowanego przy autostradzie A-4. Pierwsze kroki już za nami- umowy podpisane. Teraz tylko dopinamy resztę dokumentów i ruszamy !

Język⁄Language: enpl
Facebook Ensila Twitter Ensila

Media o nas

Gala „Młody Przedsiębiorca”

Prezes Ensila Group Łukasz Załucki wygłosił przemówienie zatytułowane
„Sukces to nie dzieło przypadku” na gali „Młody Przedsiębiorca”. Dzielił się z młodzieżom swoim doświadczeniem zdobywanym przez lata. Organizatorami konkursu były: Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze, Powiat Bolesławiecki i Księgarnia „Agora”.
Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


Podziękowania dla Ensili Group

Już po raz siódmy w Pałacu Brunów koło Lwówka Śląskiego odbył się przegląd Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych. Pomysłodawcami i głównymi organizatorami Przeglądu jest Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Lwówku Śląskim oraz Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym „Płakowice”.

Przegląd Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych z Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym „Płakowice” na stałe wpisał się do kalendarza lwóweckich imprez
i wyrobił sobie grono wiernych sympatyków, które dzięki ciężkiej pracy organizatorów stale się powiększa.

Dzisiejszy Przegląd stał się także okazją do złożenia szczególnych podziękowań Panu Łukaszowi Załuckiemu Prezesowi Zarządu Spółki Ensila Group z Bolesławca, dzięki którego dobrej woli
i szczodrości wykonane zostały przepiękne roboty w ZPEW.

– Chcieliśmy podziękować Panu za wielkie serce i wspomaganie nas. Dzięki Panu udało się zrobić w tym kończącym się roku jeszcze więcej niż zaplanowaliśmy… – mówił Pan Marek Sokołowski Dyrektor ZPEW przekazując w ręce Prezesa spółki Ensila Group drobny upominek.

Tak naprawdę pomaganie Wam jest ogromną przyjemnością… – mówił dziękując       Pan Łukasz Załucki.


Wywiad.z.prezesem.Łukaszem.Załuckim.dla.portalu.Bolec.info

W rozmowie z portalem Bolec.info Łukasz Załucki prezes Ensila Group opowiada o inwestycjach w budownictwo modułowe oraz planach na przyszłość.

 

 Rakieta Biznesu w plebiscycie Przedsiębiorca Roku Ziemi Bolesławieckiej

Ensila Group została wyróżniona Rakietą Biznesu nagrodą specjalną w plebiscycie „Przedsiębiorca Roku Ziemi Bolesławieckiej” organizowanym przez Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze.

 

 

 Warsztaty przedsiębiorczości z młodzieżą

Prezes Ensila Group Łukasz Załucki na spotkaniu z licealistami na warsztatach przedsiębiorczości organizowanych przez Agnieszkę Partykę, prezes Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet Dolny Śląsk.

 Prezentacja platformy do podpisywania umów

Miłosz Sobczak, absolwent ZSE w Bolesławcu, teraz – Specjalista IT w dziale IT prezentował ideę podpisu internetowego, na którym wspólnie pracuje w Ensili.

 

 Spotkanie uczniów z przedsiębiorcami

Kolejnym punktem spotkania było wystąpienie przygotowane przez zaprzyjaźnioną ze szkołą firmą Ensila. O swoich sukcesach opowiedział uczniom prezes Łukasz Załucki oraz Miłosz Sobczak (jeszcze do niedawna uczeń ZSE), który teraz w firmie odpowiada za dział IT. Miłosz przedstawił przykłady dobrych praktyk na styku biznesu i edukacji na przykładzie współpracy ZSE z firmą Ensila.


Budownictwo

Interwencja – Oferta pracy jak marzenie

Biedaszybnicy z Wałbrzycha, którzy nielegalnie kopią węgiel, dostali ofertę jak z raju. Legalną pracę w Belgii przy kopaniu głębokich, nawet 30 metrowych szybów – pod fundamenty tunelu w Brukseli. Do biedaszybników dotarła firma budowlana z Łukaszem Załuckim na czele. Jak sam twierdzi , nie pomógł w tym ani Urząd Pracy, ani władze Wałbrzycha.

RMF – polscy specjaliści poszukiwani

Belgia znowu potrzebuje polskich pracowników. Po kryzysie w ubiegłych latach, Polacy mogą znów liczyć na pracę. O tej zmiana na rynku pracy Katarzyna Szymanska-Borginon z Łukaszem Załuckim.


Dział IT

Inkubator.nk.pl

“Szukaliśmy projektów, które mają szanse na powodzenie, są unikalne i tworzą je bardzo dobrze zgrane zespoły. Wybrane pomysły na biznes już na wczesnym etapie zrobiły na nas dobre wrażenie. Aktualnie preinkubowani będą dopracowywać swoje start-up’y z pomocą mentorów. Siłą rzeczy, niebawem będą one jeszcze lepsze. Trzymamy kciuki i liczymy na wspólny sukces! – mówi Jakub Borkowski, pomysłodawca i koordynator programu iNKubator Naszej Klasy.

Oferty pracy
Działalność non-profit
  • polishsubcontractors.eu
  • ReadyBathRoom
  • TurecieGarnki.pl
  • Podpisz.to
  • Jakajazda.pl