Ensila Sp. z o.o.

Aktualnościzobacz wszystkie

Ogłoszenie w sprawie niespełnienia wymagań przez Szybkowar Hascevher 17L

Ensila Group sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Bolesławcu informuje, że szybkowar Hascevher® 17L, 1212.012 seria no.: 254514, kod EAN: 8697414823497, nie spełnia wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju z dnia 11 lipca 2016 r. w sprawie … Czytaj dalej

Wywiad z prezesem Łukaszem Załuckim dla portalu Bolec.info

W rozmowie z portalem Bolec.info Łukasz Załucki prezes Ensila Group opowiada o inwestycjach w budownictwo modułowe oraz planach na przyszłość. Wywiad dostępny również na stronie Bolec.info.

Rakieta Biznesu dla Ensila Group w plebiscycie Przedsiębiorca Roku Ziemi Bolesławieckiej

Z przyjemnością informujemy że Ensila Group została wyróżniona Rakietą Biznesu nagrodą specjalną w plebiscycie „Przedsiębiorca Roku Ziemi Bolesławieckiej” organizowanym przez Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze. Więcej informacji o plebiscycie i fotografii na istotne.pl.

Szkolenie „Zespół Firmy w Gospodarce Rynkowej”

W organizowanym przez firmę Ready Bathroom i prowadzonym przez firmę Witalni szkoleniu Pan Łukasz Załucki zdobył wiedzę z zakresu: zasad synergicznej pacy zespołowej roli klienta w gospodarce rynkowej podstaw komunikacji interpersonalnej

Spotkanie z młodzieżą na warsztatach przedsiębiorczości

Prezes Ensila Group Łukasz Załucki wziął udział w warsztatach przedsiębiorczości zorganizowanych przez Agnieszkę Partykę, prezes Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet Dolny Śląsk. Spotkanie z uczniami I i II Liceum Ogólnokształcącego przebiegało pod hasłem: Aby osiągnąć cele, których nigdy jeszcze nie osiągnąłeś, musisz … Czytaj dalej

Język⁄Language: enpl
Facebook Ensila Twitter Ensila

Media o nas

Wywiad z prezesem Łukaszem Załuckim dla portalu Bolec.info

W rozmowie z portalem Bolec.info Łukasz Załucki prezes Ensila Group opowiada o inwestycjach w budownictwo modułowe oraz planach na przyszłość.


Rakieta Biznesu w plebiscycie Przedsiębiorca Roku Ziemi Bolesławieckiej

Ensila Group została wyróżniona Rakietą Biznesu nagrodą specjalną w plebiscycie „Przedsiębiorca Roku Ziemi Bolesławieckiej” organizowanym przez Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze.


Warsztaty przedsiębiorczości z młodzieżą

Prezes Ensila Group Łukasz Załucki na spotkaniu z licealistami na warsztatach przedsiębiorczości organizowanych przez Agnieszkę Partykę, prezes Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet Dolny Śląsk.


Prezentacja platformy do podpisywania umów

Miłosz Sobczak, absolwent ZSE w Bolesławcu, teraz – Specjalista IT w dziale IT prezentował ideę podpisu internetowego, na którym wspólnie pracuje w Ensili.


Spotkanie uczniów z przedsiębiorcami

“Kolejnym punktem spotkania było wystąpienie przygotowane przez zaprzyjaźnioną ze szkołą firmą Ensila. O swoich sukcesach opowiedział uczniom prezes Łukasz Załucki oraz Miłosz Sobczak (jeszcze do niedawna uczeń ZSE), który teraz w firmie odpowiada za dział IT. Miłosz przedstawił przykłady dobrych praktyk na styku biznesu i edukacji na przykładzie współpracy ZSE z firmą Ensila.

Dział IT

Inkubator.nk.pl

“Szukaliśmy projektów, które mają szanse na powodzenie, są unikalne i tworzą je bardzo dobrze zgrane zespoły. Wybrane pomysły na biznes już na wczesnym etapie zrobiły na nas dobre wrażenie. Aktualnie preinkubowani będą dopracowywać swoje start-up’y z pomocą mentorów. Siłą rzeczy, niebawem będą one jeszcze lepsze. Trzymamy kciuki i liczymy na wspólny sukces! – mówi Jakub Borkowski, pomysłodawca i koordynator programu iNKubator Naszej Klasy.

Budownictwo

Interwencja – Oferta pracy jak marzenie

Biedaszybnicy z Wałbrzycha, którzy nielegalnie kopią węgiel, dostali ofertę jak z raju. Legalną pracę w Belgii przy kopaniu głębokich, nawet 30 metrowych szybów – pod fundamenty tunelu w Brukseli. Do biedaszybników dotarła firma budowlana z Łukaszem Załuckim na czele. Jak sam twierdzi , nie pomógł w tym ani Urząd Pracy, ani władze Wałbrzycha.

RMF – polscy specjaliści poszukiwani

Belgia znowu potrzebuje polskich pracowników. Po kryzysie w ubiegłych latach, Polacy mogą znów liczyć na pracę. O tej zmiana na rynku pracy Katarzyna Szymanska-Borginon z Lukaszem Załuckim.

Nagranie z audycji radiowej możesz przesłuchać poniżej:

Non-Profit

TVP – Sprawa dla reportera.

Szokująca historia Rafała Ciężczaka, chłopca, który Chłopiec urodził się bez rąk, z krótszą nogą. Wraz z matką żyje w trudnych warunkach mieszkaniowych, w drewnianym domu bez łazienki. Rafał jest uzdolnionym plastycznie i muzycznie pełnym życia dzieckiem.
Jacek Matuszewski, doradca zarządu w Ensili, zapoczątkował pomysł zasponsorowania chłopcu godnej normalnego życia łazienki. Z czasem pomysł przekształcił się w realizację, a zamiast łazienki – chłopiec zyskał nowy dom.

Wideo – Początek materiału: ok. 29 minuty.

Oferty pracy
Działalność non-profit
  • polishsubcontractors.eu
  • ReadyBathRoom
  • TurecieGarnki.pl
  • Podpisz.to
  • Jakajazda.pl