Ensila Sp. z o.o.

Aktualnościzobacz wszystkie

Podziękowania dla Ensili Group

 Już po raz siódmy w Pałacu Brunów koło Lwówka Śląskiego odbył się przegląd Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych. Pomysłodawcami i głównymi organizatorami Przeglądu jest Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Lwówku Śląskim oraz Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym „Płakowice”. Przegląd Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych z … Czytaj dalej

Podpisaliśmy umowę Generalną z PTS Invest Group

Dziękujemy za możliwość realizacji tej prestiżowej inwestycji. Jest ona potwierdzeniem naszych partnerskich relacji oraz dobrej współpracy z firmą PTS Invens Group Sp. Z O.O. Lubimy ambitne wyzwania, a realizacja jednego z największych Auto Portów na Dolnym Śląsku, z pewnością do takich należy. Zapewniamy, iż dołożymy … Czytaj dalej

Ensila Group – Generalnym wykonawcą Auto Portu w Godzieszowie

Zostaliśmy Generalnym wykonawcą największego na Dolnym Śląsku wielofunkcyjnego kompleksu przydrogowego zlokalizowanego przy autostradzie A-4. Pierwsze kroki już za nami- umowy podpisane. Teraz tylko dopinamy resztę dokumentów i ruszamy !

Ogłoszenie w sprawie niespełnienia wymagań przez Szybkowar Hascevher 17L

Ensila Group sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Bolesławcu informuje, że szybkowar Hascevher® 17L, 1212.012 seria no.: 254514, kod EAN: 8697414823497, nie spełnia wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju z dnia 11 lipca 2016 r. w sprawie … Czytaj dalej

Wywiad z prezesem Łukaszem Załuckim dla portalu Bolec.info

W rozmowie z portalem Bolec.info Łukasz Załucki prezes Ensila Group opowiada o inwestycjach w budownictwo modułowe oraz planach na przyszłość. Wywiad dostępny również na stronie Bolec.info.

Język⁄Language: enpl
Facebook Ensila Twitter Ensila

O naspoznaj nasz zespół

Łukasz Załucki

120-osobowa kadra pracownicza

Wykonująca prace głównie z zakresu hydrauliki, glazurnictwa oraz innych prac budowlanych.

Ensila to przede wszystkim zespół wysoko wyspecjalizowanych hydraulików, płytkarzy-glazurników oraz doskonałych tynkarzy i murarzy. Słowa to nie wszystko, dlatego zapraszamy do działu Galeria, gdzie na własne oczy przekonasz się do naszych kompetencji.

Łukasz Załucki

Łukasz Załucki

Prezes Zarządu

Prezes spółki Ensila, marki Polishsubcontractors oraz ReadyBathroom. Od niedawna inwestuje w innowacyjne projekty webowe wciąż rozwijając gałęzie swojej spółki celowej. Prywatnie aktywista sportów zimowych i działacz charytatywny. Dumny ojciec dwóch córeczek.

Władysław Kowalik

Władysław Kowalik

Kierownik Budowy

Jego wiedza z zakresu inspekcji, kosztorysowania oraz kierowania budowami z dnia na dzień w firmie staje się coraz bezcenniejszym kruszcem. To właśnie dzięki niemu inwestycje naszych klientów przeprowadzone są z wyjątkową precyzją techniczną. Miłośnik sportu w wszelkiej formie.

Kamila Załcuka

Kamila Załucka

Księgowa

Swoim zaangażowaniem i umiejętnościami zaskakuje każdego w firmie. Dopilnuje, aby żaden dokument nie zaginął i został odpowiednio sformalizowany. Uwielbia gotować, co zresztą świetnie jej wychodzi.

Kamila Załcuka

Katarzyna Kunz

Księgowa

Fakturowanie to jej pasja, a żadna firmowa "złotówka" nie umknie jej uwadze. Wyjątkowo punktualna, zwłaszcza, jeśli chodzi o przerwy na jedzenie. Nigdy nie przegapi żadnej okazji, żeby coś zakąsić. Kocha podróże.

Justyna Ziemba

Justyna Ziemba

Asystentka

Zajmuje się koordynowaniem projektów. Zna każdego w firmie, z pewnością z wzajemnością. Jej nie-tajną bronią jest bezpośredniość. Lubi dobrą muzykę, zdrowe jedzenie i koty.

Anita Gałka

Anita Gałka

Asystentka

Spec od dokumentacji wszelakiej, każda teczka musi przejść przez jej ręce. Dźwięki superbryki zawsze dają znak, że zaraz pojawi się w pracy. Je pączki, na co żadna z innych Dziewczyn w biurze nie może sobie pozwolić. Kocha skanować.

Katarzyna Ziółkowska

Katarzyna Ziółkowska

Asystentka

Specjalistka w sprawach HR. Poszukuje nowych pracowników. Jeśli chcesz do nas dołączyć skontaktuj się z nią. Zaraża wszystkich swoim uśmiechem.

Wojciech Hammer

Wojciech Hammer

Specjalista IT

Programista aplikacji webowych przekładający swoje umiejętności głównie na funkcjonalne narzędzia w zakresie relizowanych projektów w dziale IT. Na każdym kroku optymalizuje swoje działanie sprytnie wykorzystując wszelkie znane mu technologie i schematy. Kolekcjoner i pasjonat gier PC.

Maciej Buczyński

Maciej Buczyński

Logistyk

Odpowiedzialny za prawidłowe finalizowanie sprzedaży artykułów gospodarczych. Dba o wizualny wizerunek firmy. Z natury artysta.

Oferty pracy
Działalność non-profit
  • polishsubcontractors.eu
  • ReadyBathRoom
  • TurecieGarnki.pl
  • Podpisz.to
  • Jakajazda.pl